+48 785 37 37 36
Zamów teraz!
Płyty warstwowe to nowoczesne rozwiązania, które od wielu lat z powodzeniem stosowane są w przemyśle, chłodnictwie jak i rolnictwie (obory, chlewnie, kurniki). Szybkość i łatwość montażu, możliwość prowadzenia prac nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, niskie koszty realizacji inwestycji, nowoczesność i uniwersalność systemu czynią z nich najlepszy materiał do budowy.
Płyty warstwowe składają się z dwóch okładzin oraz rdzenia izolacyjnego posiadającego odpowiednie właściwości termoizolacyjne i mechaniczne.
Jako okładziny stosuje się blachę stalową obustronnie ocynkowaną z organicznym lakierem poliestrowym o grubości powłoki 25 mikronów.
Płyty warstwowe możemy rozróżnić ze względu na wypełnienie rdzenia:
Płyta dachowa poliizocyjanurowa
Płyty dachowe GS PIR D przeznaczone są do wykonywania pokryć dachowych. Charakteryzują się bardzo głębokim przeprofilowaniem okładziny zewnętrznej w kształcie trapezu. Jest to związane z przenoszeniem przez nie długotrwałych obciążeń użytkowych.
Płyta ścienna poliizocyjanurowa
Płyty ścienne GS insPIRe® S przeznaczone są do wykonywania ścian zewnętrznych osłonowych oraz wewnętrznych działowych w obiektach o konstrukcji szkieletowej. Płyty można montować zarówno w układzie pionowym jak i poziomym, jako jedno i wieloprzęsłowe elementy ścian.
Płyta ścienna poliizocyjanurowa
Płyty ścienne GS insPIRe® U przeznaczone są do wykonywania ścian zewnętrznych osłonowych oraz wewnętrznych działowych w obiektach o konstrukcji szkieletowej. Płyty można montować zarówno w układzie pionowym jak i poziomym, jako jedno i wieloprzęsłowe elementy ścian. Ukryte mocowanie, niewidoczne od strony elewacji sprawia, że płyty te są bardzo atrakcyjne pod względem architektonicznym oraz funkcjonalnym.